Techknocx

QA Automation Engineer курси з підготовки до професії

Наші курси автоматизації тестування розроблені провідними спеціалістами, які знають всі тонкощі професії. Вони склали авторську програму навчання, користуючись власним досвідом і керуючись сучасними тенденціями галузі. За допомогою наших викладачів ви навчитесь самостійно писати юніт тести, інтеграційні та системні тести, а також здійснювати рефакторинг.

Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні. Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.

Етапи вашого навчання

Завдяки його роботі, з’являється можливість значно оптимізувати та прискорити QA процес, так як створені ним автотести виконуються автономно, швидко і в будь-який час доби. Більш того, автоматизоване тестування дозволяє виконувати тестові сценарії, які неможливо перевірити вручну. З одного боку, він повинен володіти основами тестування ПЗ, думати, як тестувальник, і моніторити якість ПЗ на різних етапах розробки. З іншого боку, він повинен мати хороші навички програмування для створення автотестів, а тестувальники-автоматизатори створюють програмне забезпечення для перевірки програмного забезпечення. Ми знаємо, як складно налаштувати себе на роботу ввечері. А якщо ще й потрібно кудись їхати, стояти в чергах і витрачати свою енергію… Навчання QA Automation для профі онлайн передбачає Zoom-конференції, які набагато зручніші в питаннях навчання.

qa automation курси

Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA. В IT для розробника найважливіше — відповідати своїй професії та зазначеним навичкам. Велика роль відведена й soft skills, наявність або відсутність яких може стати ключовим фактором при влаштуванні на роботу. Декілька днів тому закінчила курс UI/UX Pro, тому хотіла б поділитися своїми враженнями. Вона є прекрасним викладачем і дизайнером, яка дійсно знає, і що не менш важливо, любить свою справу.

Курс QA Manual

Не переживайте, це тест не вимагає від вас якихось спеціальних знань у предметі, для його проходження буде достатньо знань базової комп’ютерної грамотності. Вимоги до комп’ютера для навчання на курсі QA Automation — Python. Курс познайомить з рішеннями найбільш затребуваних завдань автоматизації тестування в реальних проєктах з використанням мови Python. Вимоги до комп’ютера для навчання на курсі QA Manual. Більше 5 років досвіду в тестуванні програмного забезпечення.

  • Також в нашій Школі ми проводимо безкоштовні заняття з рекрутерами з IT-компаній міста, де вони дають поради з пошуку першої роботи в IT-сфері.
  • На курсі QA Automation ми навчимо вас створювати з нуля фреймворк для тестування web-додатків використовуючи бібліотеку для управління браузерами Selenium WebDriver.
  • Високий рівень оплати праці, який можна порівняти зі ставкою розробника.
  • Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу.
  • Також ти зможеш розмістити своє резюме на партнерській платформі JunGo, яка полегшує Junior-спеціалістам пошук роботи.
  • Випускники отримують сертифікат про закінчення курсу.

Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам’яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини. Куратор дуже ретельно з’ясовує в чому саме проблема і вдумливо і доступно пояснює матеріал. Є досвід у написанні АРІ тестів і тестування навантаження (Scala + Gatling).

Программа курса:

Після навчання кращі студенти курсу отримують наші рекомендації для стажування та працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA. Також ти зможеш розмістити своє резюме на партнерській платформі JunGo, яка полегшує Junior-спеціалістам пошук роботи. Окрім різних задач на уроках, онлайн курси QA Automation передбачають виконання домашніх завдань за пройденими темами. Їхнє виконання є обов’язковим, якщо ти хочеш засвоїти матеріал на високому рівні. Виконання домашнього завдання — це симуляція реальної роботи над проєктом, де є тільки ти і твоя задача. Ти практикуєшся працювати самостійно, але завжди можеш попросити ментора курсу про допомогу.

qa automation курси

Великий досвід тестування сфер гемблинга, бетінга, реклами, CRM-рішень. Самостійна робота вкрай важлива для засвоєння знань — усе дається легко лише доти, доки слухаєш викладача. На практиці ж нерідко зустрічаються труднощі, і краще навчитися долати їх на стадії навчання. Якщо якась тема або завдання виявилися занадто складними, ти завжди можеш звернутися по допомогу до ментора — фахівця, який відповідає на запитання студентів в позаурочний час. Викладач завжди на зв’язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його.

Для кого цей курс

Отримані знання та навички ти застосуєш в роботі програміста, яка покаже твою готовність до реального світу IT-індустрії. Автоматизацію використовують там, де мануального тестування вже недостатньо. А, отже, серйозні компанії, великі проекти та нові перспективи гарантовані. Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

qa automation курси

Оплата провадиться через виставлення інвойсу на E-mail через сервіси LiqPay та Fondy. Оплата здійснюється через виставлення інвойсу на e-mail через сервіси LiqPay, Fondy та Mono Pay. Заняття проходять в режимі онлайн-трансляції, а відеозапис зберігається в особистому кабінеті. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Чим важливіший і масштабніший є програмний продукт, тим більше ресурсів виділяють на перевірку його якості.

Что о нас говорят выпускники?

Наші Викладачі — практикуючі фахівці в найбільших IT-компаніях міста. Також вони мають як досвід викладання в нашій Школі, так і досвід менторства за місцем їх професійної діяльності. Ми пропонуємо можливість розбити вартість курсу на щомісячні платежі до 12 частин за допомогою розстрочки у ПриватБанку або Монобанку.

qa automation курси

Найпростіші процедури тестування виконуються вручну. Для невеликих додатків такого ручного тестування може бути досить, але при роботі з великими продуктами потрібна автоматизація процесів. Мій шлях розпочинався з вивчення такої мови програмування, як Java. Трохи згодом почав вивчати теорію тестування, а потім потрапив на стажування до компанії SoftServe. Працював з доменами healthecare, automotive, fintech та ін.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

wpChatIcon